Nyári intenzív angoltanfolyam gyerekeknek és tiniknek

Projekt alapú angoltanfolyamok 7-16 éves korig

100% beszédközpontú Don't Panic Angol nyári intenzív tanfolyam gyerekeknek és tiniknek

Már fiatal kortól megszerettetjük a nyelvtanulást

Már fiatal kortól megmutatjuk és megtanítjuk az angol nyelv csodáját. Egy olyan biztonságos és támogató környezetben készülhetsz a magabiztos angol beszédre, ami sajnos a közoktatásban nem mindig biztosított.

Motiváló és játékos angolórák gyerekeknek és tiniknek

Célunk, hogy a junior és a tini tanfolyamra járó gyerekek úgy sajátítsák el az angol gondolkodást, hogy közben jól érzik magukat, új barátságokat kötnek és hétről-hétre jó kedvvel jönnek hozzánk játszva tanulni és kikapcsolódni angol nyelven.

Angol gondolkodás elsajátítása, felnőtt korban ez már alap legyen

A mai iskolások számára már nem jelent előnyt az angoltudás, ez a továbbtanulás és a sikeres karrier alapfeltétele. Ha az angol elsajátítása fiatalon és élvezetes módon történik, azáltal kinyílnak a kapuk a többi idegen nyelv számára is.

100% pénzvisszafizetési garancia az első óra után

Ha az alábbi 5 pontból legalább 3 igaz gyermekedre, érdemes kérned egy visszahívást

Miért nem tudnak a mai gyerekek magabiztosan angolul kommunikálni?

Korosztály és nyelvi szint alapján kialakított csoportok ​

Segítünk kiválasztani a legmegfelelőbb képzést

Junior intenzív angoltanfolyam

1 hetes

Tini intenzív angoltanfolyam

1 hetes

Adj le jelentkezést ingyenes szintfelmérőnkre és tájékoztatásunkra az űrlap kitöltésével!

Kapcsolatfelvétel

Don't Panic Angol Szeged